Orestfilm

- це людина, яку звати Орест Смілянець.

Народився і виріс на околицях Київської області. Здобувши повноліття, потрапив до театрального клубу в місті Києві у якості учасника. Згодом очолив його у якості режисера.

Проявляє інтерес до оригінального, простого, нового.

Цінує пластичність і гнучність сучасного світу. Може , залежно від поставлених завдань, може

 

Технічні особливості:

Самостійне виготовлення цілісного відеопродукту у якості сценариста-режисера-оператора за допомогою мінімальних технічних засобів (напр. одна камера, один об'єктив)

20
18

Завершення першого етапу проекту (вибір слова для кіно), перехід до написання сценарію та старт зйомок.

20
19

Прем'єра першого в історії повнометражного фільму, знятого на основі слова глядача. Кіно і Люди - Проект сміливості

"Очевидний факт, що назва #orestfilm походить від мого імені. Я народився і виріс на околицях Київської області, у невеликій, дружній сім’ї. Дитинство минуло з пригодами, а може ще й досі не минуло. У 2008 переїхав навчатись до Києва, на третьому курсі покинув університет харчових технологій, де вже встиг попрацювати журналістом, і вирішив зайнятись чимось цікавішим. Кілька років присвятив роботі у рекламних агенствах, паралельно був режисером у театрі імпровізації. Звик здобувати знання самостійно і переконаний, що найкращим навчанням є практика. У якийсь момент, це всеПеріод 2:
2017 - проект «Кіно і Люди: 

Знаєте, всі мої колеги просто закохані у свою професію. Приємно бачити, як у нас з кожним роком з'являється все більше цікавих проектів. Частішають зйомки закордонних реклам та кліпів. 
Щастя потрапити туди, це дуже хороший досвід. Крім того, зростає кількість українського медіапродукту. Тут уже й в кіно покликати можуть. Звісно, часто трапляються примітивні сценарії, особливо в проектах для ТБ та серіалах. Все одно, навіть зараз можна помітити, що наші сценаристи ростуть. 

Основою для будь-якої зйомки є ідея. Вона має проявлятись у історії, характерах, методах зйомки, реквізиті, світлі, локаціях, музиці, пост-обробці, титруванні. Авторський підхід - це максимальна участь у виробничому процесі на всіх його етапах, увага до деталей, цілісний погляд і розуміння кінцевого результату.
Ви впізнаєте почерк #orestfilm.

Художнє кіно

Період 1:
2011 - Безхатько
2012 - День Н.
2013 - Симофнія№40, Подарунок для Н.
2014 - 2015 - Пілотний запуск проекту «Кіно і Люди» (Американо, Обійми, Наполеглива жінка, Мурчик, Про що місто мовчить, Два дні, Кобзар, Хліб, Таблетка, Неприхована байдужість, Зоопарк, Покинутий, Віра в себе, 黄雪, Дискомфорт таун) 
2016 - Стук

Період 2:
2017 - проект «Кіно і Люди: Пробудження»
2018 - прем’єра 4-х фільмів проекту «Кіно і Люди: Пробудження»

200
Робіт виготовлено за історію #orestfilm

360
Людей брали участь у зйомках. Дякую

24
Години в добі.
Хоча ні, трохи менше

1
Фільм може змінити ваше життя