«Кіно і Люди: Проект Сміливості» є новим етапом у виробництві фільмів. Зйомка повнометражного фільму на основі слова глядача відбувається вперше в історії кіно.
Слово для кіно - це термін, який означає пропозицію слова або словосполучення, яку робить потенційний глядач, що стане назвою та основою сюжету майбутнього повнометражного фільму (прийом слів продовжено до 10 квітня 2018)
Будь-хто може запропонувати будь-яке слово.
Так виробництво фільму в проекті Кіно і Люди ставить глядача на перше місце.


Для цього й потрібна

Глядач пропонує слово
1

Слово стає основою сюжету та сценарію
2

Відбувається зйомка фільму
3

Розповсюдження стрічки
4

Глядач переглядає фільм
5

СЛОВО ГЛЯДАЧА

Такого я ще точно ніде не зустрічав. Кіно і Люди видається мені найоригінальнішим кінопроектом в Україні за останній час. Можливість впливати на фільм таким простим чином - чудова інновація. От тільки визначитись зі словом для кіно складніше, ніж здавалося. Добре, що зараз вже обрали чотирьох фіналістів, яким пощастило взяти участь в проекті. Хтось із них отримає класний Macbook у фірмовому кольорі. Нарешті глядач стає чимось важливішим, ніж просто людиною, що "хаває" контент. Мрію, що колись Брати Коен або Квентін Тарантіно наважаться на такий інтерактив і візьмуть участь у проекті Кіно і Люди. З радістю зроблю свій внесок і проголосую за переможця:

250
Авторів слова для кіно надіслали свої назви через YouTube та Facebook

4
Фіналісти проходять відкрите голосування на сторінці #orestfilm у Facebook

1
Переможець залишить своє ім'я в історії кіно і отримає макбук у подарунок

Знаєте, всі мої колеги просто закохані у свою професію. Приємно бачити, як у нас з кожним роком з'являється все більше цікавих проектів. Частішають зйомки закордонних реклам та кліпів. 
Щастя потрапити туди - це дуже хороший досвід. Крім того, зростає кількість українського медіапродукту. Тут уже й в кіно покликати можуть. Звісно, часто трапляються примітивні сценарії, особливо в проектах для ТБ та серіалах. Все одно, навіть зараз можна помітити, що наші сценаристи ростуть. Нещодавно мене надихнула можливість взяти участь у чомусь особливому. Фільм на основі слова глядача! Поки не повністю уявляю, як це все буде, але вже дуже цікаво. Знаєте, рідко трапляються справді сміливі проекти, а це заряджає всіх!

-  МИ РОБИМО РЕВОЛЮЦІЮ В КІНО -

20
18

Завершення першого етапу проекту (вибір слова для кіно), перехід до написання сценарію та старт зйомок

20
19

Прем'єра першого в історії повнометражного фільму, знятого на основі слова глядача. Кіно і Люди - Проект сміливості